OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ : „Kim jestem? Chrześcijańskie spojrzenie na człowieka”

Dodał: admin 15 grudnia 2020 13:53

W pierwszej połowie grudnia odbyła się XXXI Olimpiada Teologii Katolickiej- etap szkolny, w której czworo naszych uczniów zakwalifikowało się do etapu diecezjalnego.

Licealiści , którzy pomyślnie przeszli I etap to: Anna Skupień - klasa II Fg, Marcin Jarończyk - klasa II Gg, Kinga Pierwoła - klasa III g oraz Weronika Szarek - klasa III g. Temat przewodni tegorocznej edycji olimpiady to hasło: “Kim jestem? Chrześcijańskie spojrzenie na człowieka”. Uczniowie musieli odpowiedzieć na 50 pytań w formie testu zamkniętego.

Literatura etapu szkolnego była dość obszerna i wymagała czasu i cierpliwości by móc opanować konkretne zagadnienia. Organizatorem Olimpiady jest Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego z siedzibą w Warszawie.

Gratulujemy naszym Uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Koordynatorami i opiekunami OTK są: mgr Wojciech Grzybek oraz Ks. Jan Gacek