Uczniowie Goszczyńskiego w Jagiellońskich Warsztatach Olimpijskich

Dodał: admin 17 października 2022 21:36

Z ogromną dumą informujemy, że do VI edycji Jagiellońskich Warsztatów Olimpijskich, zajęć organizowanych przez Wydział Matematyki i Informatyki UJ, przygotowujących uczniówdo udziału w olimpiadach: informatycznej i matematycznej zakwalifikowało się dwóch uczniów naszego liceum – Jakub Skalany (kl. IIA) oraz Kacper Błachut (kl. IIIA). Cykl spotkań obejmuje zajęcia z matematyki i informatyki, które prowadzone są przez pracowników, doktorantów i studentów Wydziału Matematyki i Informatyki UJ, a także laureatów olimpiady matematycznej i informatycznej. Do udziału w warsztatach kwalifikowani są najlepsi uczniowie, mający znaczące osiągnięcia w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniowie Goszczyńskiego w Jagiellońskich Warsztatach Olimpijskich