Andrzejki 2022

Dodał: admin 7 grudnia 2022 17:46

W dniu 30.11.2022 r. w naszej szkole odbyły się andrzejki. Społeczność Goszczyńskiego miała zatem okazję przyłączyć się do zabawy. Wielu uczniów wykazało się niezwykłą kreatywnością, jeżeli chodzi o przebrania (ich zdjęcia dostępne są w galerii). Prócz tego na przerwach, wróżki znające tajniki przyszłości, przepowiadały chętnym ich przyszły los. Odbył się również konkurs na najlepsze przebranie, którego wyniki poznamy już niebawem. Dziękujemy bardzo Samorządowi Uczniowskiemu i jego opiekunowi Pani Annie Róg, za ubarwienie ponurego listopada i czekamy na następne inicjatywy. Dla wszystkich mamy zaś wróżbę Andrzeja Sikorowskiego: Przed Tobą sława, wieczna zabawa, wszystko jak z nut, pieniędzy w bród! Niech się Wam szczęści!

Andrzejki 2022