6 grudnia - GOŚĆ wyczekiwany

Dodał: admin 8 grudnia 2022 21:13

„Wierzymy, że ty o święty Mikołaju

Przynosisz Dobro nam

I mówisz „lubię dzielić się tym co mam”

Rozdajesz nam Nadzieje

By z Wiarą patrzeć w dal

A Miłość to największy twój dar

Miłość zbliża nas!”

6 grudnia - GOŚĆ wyczekiwany

6 grudnia wszystkie grzeczne dzieci i nie tylko dzieci, wyczekują świętego Mikołaja. Nie inaczej było w naszej szkole. Specjalne spotkanie zorganizowane zostało dla Szkolnego Wolontariatu Młodzieżowego. Do auli wypełnionej szczelnie przez ok. 150 wolontariuszy o wielkich, gorących i otwartych sercach – co potwierdza szereg akcji wolontariatowych organizowanych przez cały rok szkolny – przybył nasz wyczekiwany GOŚĆ w asyście dwóch pięknych anielic. Dźwięk dzwonka, który poprzedzał św. Mikołaja, przyciągnął również wielu nauczycieli. Witany owacjami Mikołaj prosił wpierw młodzież, aby zaśpiewali jakąś piosenkę z dzieciństwa i zatańczyli dla niego. Nie były to dla nas trudne zadania, dlatego zachwycony naszą grupą św. Mikołaj wraz z aniołkami wręczył nam słodkości. Spotkanie przygotowali p. Wojciech Grzybek i ks. Michał Dziedzic.