Noc Muzeów w Bursie Gimnazjalnej

Dodał: admin 23 maja 2023 15:52

Uczniowie naszej szkoły – wolontariusze wzięli udział w ogólnopolskim wydarzeniu, jakim była Noc Muzeów. Na terenie Bursy Gimnazjalnej młodzież pomagała w organizacji, oprowadzała gości po budynku dawnego internatu. Przy tej okazji można było także podziwiać wystawę prac naszej uczennicy Mai Adamskiej z klasy 3a oraz usłyszeć duet saksofonowy: Kingi Niemiec z klasy 2d i Emilii Zagaty (tegorocznej absolwentki). Ponadto Noc Muzeów wzbogaciła swoim występem kapela "Quiet Quiet Quiet” grająca progresywny rock w składzie: Gracja Dłubacz, Franciszek Huzior, Jakub Jakóbczyk.

Noc Muzeów w Bursie Gimnazjalnej

Dziękujemy Pani Prezes Towarzystwa Bursy Gimnazjalnej za zaangażowanie naszych uczniów w to szczególne wydarzenie, p. Wojciechowi Grzybkowi za koordynowanie akcji, a naszym artystom i wolontariuszom za udział i pomoc.