Podczas zawodów XLI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, które odbyły się 6-7 czerwca 2026 roku w Warszawie, uczeń klasy 3g Paweł Potoczak uzyskał tytuł finalisty. 
Konkurs był etapem centralnym olimpiady i uczniowie zmierzyli się z zadaniami testowymi z zakresu ekologii, aby uzyskać tytuł finalisty, uczniowie musieli osiągnąć wynik 70%.
Paweł, uzyskując tytuł finalisty, uzyskał wstęp na wybrane kierunki studiów niektórych Uniwersytetów. Pawłowi serdecznie gratulujemy sukcesu!
Paweł na co dzień pracuje pod opieką nauczycielki biologii dr Katarzyny Grobarczyk-Piekło.