Dzień Sportu - wtorek 29.09.2015

Dodał: admin 28 września 2015 09:28

W przypadku złej pogody rozgrywki odbędą się w innym terminie.

GODZ. 10.30 - wszystkie klasy zbierają się na boisku szkolnym, ustawienie jak podczas uroczystości

rozpoczęcia roku szkolnego

GODZ. 11.00 - uroczyste otwarcie wyremontowanego boiska szkolnego

- „TOR PRZESZKÓD”

PO ZAKOŃCZENIU KONKURENCJI „TOR PRZESZKÓD” - rozejście się do klas na lekcje i dalej lekcje wg. planu.

GODZ. 12.25 - „TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ” – boisko

- „TURNIEJ W PIŁCE SIATKOWEJ” – boisko

- „I MISTRZOSTWA SZKOŁY W SKOKU W DAL” – boisko

Do kibicowania zostają klasy 2 F, 3 A oraz klasy, których nauczyciele wyrażą zgodę na pozostanie na boisku.

- „USTANAWIANIE REKORDU SZKOŁY W NAJDŁUŻSZYM MECZU W PIŁCE SIATKOWEJ” – sala sportowa (grają drużyny mieszane: 3 dziewczęta, 3 chłopców z klas, które mają lekcje wych. fiz. reszta kibicuje)

GODZ. 13.15 - „TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ” – boisko

- „TURNIEJ W PIŁCE SIATKOWEJ” – boisko

- „I MISTRZOSTWA SZKOŁY W SKOKU W DAL” – boisko

Do kibicowania zostają klasy 1 A, 1 G, 2 E oraz klasy, których nauczyciele wyrażą zgodę na pozostanie na boisku.

- „USTANAWIANIE REKORDU SZKOŁY W NAJDŁUŻSZYM MECZU W PIŁCE SIATKOWEJ” – sala sportowa (grają drużyny mieszane:3 dziewczęta, 3 chłopców z klas, które mają lekcje wych. fiz. reszta kibicuje)

W DNIU SPORTU SZKOLNEGO, NA BOISKU SZKOLNYM OBOWIĄZUJE STRÓJ SPORTOWY (SZCZEGÓLNIE OBUWIE).