Etap Szkolny Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Dodał: admin 16 listopada 2015 09:12

Dnia 5 listopada2015 roku odbył się etap szkolny Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W konkursie wzięli udział uczniowie klas o profilu biologiczno-chemicznym. Klasa IIIh: Anna Krupa, Paulina Cudzich, Justyna Jachera, Alicja Stanowska, Magdalena Wysoczyńska, Jakub Złahoda, Katarzyna Jachymiak, klasa IIIb: Mateusz Burdyn, Mateusz Podkanowicz, klasa IIIe: Katarzyna Ligęza, klasa IIh: Patrycja Kłak.

Uczniowie, aby zakwalifikować się do kolejnego etapu konkursu musieli zaznaczyć co najmniej 80% poprawnych odpowiedzi na teście. Poziom był bardzo wyrównany a wymagany próg punktowy przekroczyło trzech uczniów: Paulina Cudzich (IIIh), Katarzyna Ligęza (IIIe) i Jakub Złahoda (IIIh). Aby wyłonić dwuosobową reprezentację do etapu okręgowego konieczne było przeprowadzenie dogrywki, która miała miejsce 9 listopada.

Naszą szkołę w dalszym etapie reprezentować będą uczennice klas III: Paulina Cudzich i Katarzyna Ligęza. Etap okręgowy odbędzie się 11 stycznia 2016r. w Zespole Szkół Gastronomicznych Nr 2 w Krakowie.

Paulinie i Kasi gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych eliminacjach konkursowych!

Opiekunami uczniów byli: P. Krystyna Janczura i P. Katarzyna Grobarczyk-Piekło