naglowek - tlo

TKA Ferment dziękuje :)

Dodał: admin 8 grudnia 2015 20:59

Dziękujemy za udostępnienie pomieszczeń I LO, w których mogliśmy zaprezentować Towarzystwo Kultury Aktywnej Ferment przy okazji tegorocznej edycji Nowotarskiego Dnia Wolontariusza.Przy nieocenionej pomocy uczniów „Goszcza” oraz desantu maniowskich gimnazjalistek przygotowaliśmy zadanie dla uczestników wolontariackiej gry miejskiej organizowanej po raz kolejny przez nowotarski MOK.


Nawiązując do realizowanej we współpracy z I LO graficiarskiej akcji „Fermentowe piktogramy – owce na sportowo” drużyny wycinały wielojęzyczne szablony i z zapałem wykonywały barwne odbitki w jednej z szatni sali gimnastycznej.


Przy okazji pochwaliliśmy się dorobkiem stowarzyszenia – wsparciem lokalnej sceny muzycznej (wydawnictwa – płyty, ziny, książka oraz koncerty), promocją czytelnictwa wśród najmłodszych (projekt „Czytanki Rezerwacianki”), wprowadzaniem sztuki ulicy w zakamarki miasta (murale i akcje edukacyjne z nimi związane).Dziękujemy wolontariuszom za wsparcie, Pani Dyrektor za życzliwość, a wszystkim uczestnikom gry za zapał! Do zobaczenia najpóźniej za rok, miejmy nadzieję.


TKA Ferment


Michał Hałabura


 


Maraton Pisania Listow AI: https://pl-pl.facebook.com/events/1654618671469515/


zdjęcia: http://goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=134

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl
Deklaracja dostępności