Goszczyński mistrzem powiatu w narciarstwie alpejskim!

Dodał: admin 1 marca 2016 17:30

Ogromny sukces odnieśli narciarze w Powiatowej Licealiadzie przeprowadzonej w Kluszkowcach 25 lutego br. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zajęli I miejsce w punktacji drużynowej.

W gronie 19 rywalek drugie miejsce zajęła Weronika Świst, a trzecie Magdalena Wysoczyńska! Świetnie spisały się również pozostałe reprezentantki naszej Szkoły, plasując się na następujących pozycjach: 6. Bednarczyk Klaudia, 7. Kowalczyk Maria, 12. Nowobilska Aleksandra 13.Sudoł Maria,15. Wierzba Klaudia.

Rywalizację 33 chłopców wygrał Marcin Bednarczyk, drugie miejsce Jakub Złydaszyk, trzecie Jan Kabaciński. Goszczyński zajął całe podium! W czołówce znaleźli się również pozostali nasi reprezentanci: 7.Dariusz Bednarczyk, 8. Filip Polaczek, 9. Jakub Nowobilski 28. Szymon Urzędowski.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesów i oczekujemy na równie dobre osiągnięcia w Małopolskiej Licealiadzie.

zdjęcia: http://goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=158