Dni otwarte w liceum Goszczyńskiego

Dodał: admin 18 marca 2016 10:32

Nowotarskie liceum otwiera swoje podwoje dla Gimnazjalistów i ich Rodziców. Społeczność uczniowska i grono nauczycielskie zaprasza uczniów klas III okolicznych gimnazjów do przyjścia i zapoznania się z ofertą „Goszcza”.

Goście będą mieli okazję poznać zabytkowe budynki, gdzie tradycja przeplata się z nowoczesnością- stary gmach kryjący nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, wyremontowaną salę gimnastyczną i zupełnie nowe boisko. Licealiści przygotowali dla swoich młodszych kolegów krótką, zabawną inscenizację pt.: „Amarykanki” i, jako przewodnicy, odpowiedzą na wszystkie pytania, a nauczyciele zapraszają do zajrzenia na lekcje, które będą się w tych dniach odbywać.

Serdecznie zapraszamy w pierwszy dzień wiosny, 21 marca w godz. 10.00-15.00, oraz 25 kwietnia i 24 maja w godz. 12.00-16.00.