Mistrzowie Zawodów strzeleckich: O Srebrny Muszkiet

Dodał: admin 24 maja 2016 19:09

Uczniowie naszej szkoły oraz tegoroczni absolwenci uczęszczający na kółko strzeleckie wzięli udział w powiatowych zawodach strzeleckich O srebrny Muszkiet.

Zawody odbywały się na nowotarskiej strzelnicy LOK pod nadzorem Prezesa Zarządu Powiatowego LOK Pana Michała Maciaszka. Strzelcy mieli za zadanie oddać 30 strzałów z kbks-u z pozycji leżącej w czasie 35 minut.

Najlepszymi strzelcami okazały się uczennice naszej szkoły w składzie: Aleksandra Jachymiak 2b, Aleksandra Kozak 2b, Małgorzata Kałafut 3a, w klasyfikacji dziewcząt zajęły I miejsce. W klasyfikacji indywidualnej Aleksandra Jachymiak zajęła I miejsce, Aleksandra Kozak III, a Małgorzata Kałafut uplasowała się na X miejscu.

Drużyna chłopców zaprezentowała również bardzo dobry poziom strzelecki i w klasyfikacji ogólnej zdobyli III miejsce a w klasyfikacji indywidualnej: Adam Guzik 3a-VII miejsce, Kamil Krzeszowski 2c-VIII miejsce, Michał Kostrz 2b-XI.

Opiekunem koła strzeleckiego jest mgr Ewa Kolasa.

Serdecznie gratulujemy i życzymy samych dziesiątek!

zdjęcia: http://goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=191