Dyplom Prezesa Rady Ministrów dla Sylwii Kuros

Dodał: admin 20 lutego 2017 19:28

Tuż przed feriami w Zakopanem odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

Wśród nagrodzonych była Sylwia Kuros uczennica klasy III a Naszej Szkoły. Sylwia w ubiegłym roku szkolnym uzyskała najlepszą średnią w szkole oraz zdobyła tytuł finalisty szczebla centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego przechodząc zwycięsko przez poszczególne szczeble zmagań olimpijskich. Najlepszym uczniom z powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego w imieniu Pani Premier Beaty Szydło stypendia wręczył Wicewojewoda Małopolski Piotr Ćwik. Pan Senator Jan Hamerski wręczył wszystkim nagrodzonym listy gratulacyjne. W uroczystym spotkaniu uczestniczyli także: Starosta Nowotarski Krzysztof Faber, Urzędujący Członek Zarządu Bogusław Waksmundzki, Starosta Tatrzański Piotr Bąk oraz Dyrektor Nowotarskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Krakowie Pani Bożena Bryl.

Sylwii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

zdjęcia: http://goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=258