Goszcz witał Gimnazjalistów

Dodał: admin 28 marca 2017 08:48

Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty. Przygotowane atrakcje zaprezentowano w godzinach między 10:00 a 15:00. Zaplanowano szereg ciekawych wystaw i projektów prezentujących życie „Goszcza” przeznaczonych dla młodzieży, która przyszła tego dnia obejrzeć szkołę. Gimnazjaliści oraz ich rodzice mogli zajrzeć do niemal każdego zakamarka naszej placówki.

Przedstawiciele uczniów zamienili się w przewodników i oprowadzali po szkole naszych gości, wręczając im na powitanie informatory szkolne, w których zawarte były podstawowe wiadomości na temat działalności szkoły oraz profili klas na rok szkolny 2017/2018. Starali się też odpowiadać na wszystkie pytania nurtujące naszych gości.

Przyszli uczniowie „Goszcza” mogli zwiedzić szkołę: bibliotekę, sale gimnastyczne, szatnie uczniowskie, sale lekcyjne, pracownie językowe i pracownie komputerowe. Ponadto zwiedzający mogli wziąć udział w lekcji pokazowej w nowym szkolnym laboratorium chemicznym, która ze względu na bardzo duże zainteresowanie była powtarzana aż czterokrotnie.

Zapraszamy na ostatni Dzień Otwarty 25 kwietnia!

zdjęcia: http://www.goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=281