Wystawa Prac Artystów Goszcza

Dodał: admin 5 kwietnia 2017 18:32

Bo Piękno na to jest, by zachwycało
Do pracy... (Norwid)

Szanowni Nauczyciele i Uczniowie Goszcza!
Serdecznie zapraszamy na I Wystawę Prac Artystów Goszcza do auli szkolnej, która zmieniła się w prawdziwą Galerię Sztuki!

Zgromadzono na niej ponad 60 prac 17 uczniów naszego Liceum. Gorąco zachęcamy do obejrzenia zebranych prac, rysunków, obrazów, fotografii... i do spokojnej kontemplacji różnorodnych ujęć, planów i technik tworzenia. Klasom pierwszym proponujemy odbycie lekcji wiedzy o kulturze w bliskim towarzystwie dzieł, a wszystkim pozostałym bogatych przeżyć estetycznych i (poznania niekiedy zagadkowych...) wymiarów Piękna. Niech znani Wam na co dzień Koledzy, prezentując się teraz od strony swoich artystycznych pasji, mogą być dumni z ujawnionych talentów i wrażliwości. Doceńmy ich wszyscy!

Organizatorzy wystawy: Michał Kuciński (pomysłodawca - kl. 2b) i prof. G. Klag