Lekcja Malarstwa i Muzyki dla Chatki

Dodał: admin 13 kwietnia 2017 10:04

Już po raz trzeci aula Goszczyńskiego zamieniła się w Filharmonię dla dzieci i opiekunów z Chatki.

Uzdolnieni muzycznie uczniowie oraz absolwenci z I LO zaprezentowali swoje talenty śpiewając oraz grając na różnych instrumentach. Bogaty repertuar nawiązywał do znanych utworów wybitnych artystów a także do ścieżek dźwiękowych różnych bajek. Każdy z przybyłych uczestników mógł zobaczyć dowolny instrument i na nim zagrać. Wyjątkowego klimatu dostarczyła także galeria prac młodych artystów Goszcza, którzy poprzez rysunek, malarstwo, rzeźbę pokazali piękno sztuki. Podopieczni z Chatki mogli na żywo zwiedzić wystawę oraz dowiedzieć się, co wybrane obrazy przedstawiają. Na zakończenie lekcji malarstwa i muzyki każdy otrzymał słodki upominek oraz mógł wykonać wspólne zdjęcie . Był to wyjątkowy czas, kiedy można było zobaczyć radość na twarzach dzieci oraz ich wielkie zainteresowanie. Na pamiątkę otrzymaliśmy pięknego Anioła, który dołączył do kolekcji z poprzednich spotkań muzycznych.

zdjęcia: http://goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=291