Licealiada Ośrodka Sportowego Nowy Targ w piłce siatkowej chłopców.

Dodał: admin 2 stycznia 2018 16:44

Złote medale i awans do zawodów powiatowych.

Turniej pięciu drużyn, z terenu Miasta Nowy Targ, przyniósł rozstrzygnięcie o tym, które szkoły będą reprezentowały Ośrodek Nowy Targ w zawodach powiatowych. Stawką były trzy miejsca premiowane awansem. Zastosowano systemem „każdy z każdym”,

Nasi chłopcy ponieśli jedną porażkę, z gospodarzami turnieju Zespołem Szkół Technicznych i Placówek – 1:2, w poszczególnych partiach: do 6, -15, -6 ! W pozostałych wygrali: z ZS Nr 1 – 2:1, ZSO Nr 2 – 2:0, Prywatnym Liceum – 2: 0. Przysługę oddali nam uczniowie Zespołu Szkół Nr 1, którzy wygrali z ZST i P - 2:0. Dzięki temu nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce w turnieju. Reprezentantami Ośrodka Nowy Targ w zawodach powiatowych będą również uczniowie: ZST i P oraz ZSO Nr 2.

Licealiści wystąpili w składzie: Paweł Dziedzina, Maciej Mastela, Mateusz Słonina, Przemysław Wesołowski, Patryk Wojtyczek, Dominik Machaj, Hubert Kwiatkowski, Daniel Koszarek, Michał Bańka, Łukasz Kukla.

GRATULUJEMY!

Komunikat z zawodów oraz więcej zdjęć można pobrać na stronie uksgimpel.org.pl.

zdjęcia: http://www.goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=379