Projekt „Rodacy - Bohaterom -Boże Narodzenie 2017”

Dodał: admin 12 stycznia 2018 19:11

Projekt „Rodacy - Bohaterom -Boże Narodzenie 2017” jest sztandarowym projektem Stowarzyszenia Odra-Niemen, które współpracuje ze środowiskami kombatanckimi w kraju oraz na Kresach - ziemiach na wschodnich rubieżach Rzeczpospolitej, utraconych przez Polskę, w wyniku II Wojny Światowej. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły włączyli się w tę akcję.

Paczki zorganizowały klasy IA, IIB, IIH, IID, IIIA IIIG, (dzięki której udało się zorganizować 6 paczek), a Grono Pedagogiczne przygotowało 2 paczki. W paczkach znalazły się między innymi produkty takie jak cukier, kawa, makaron oraz kartki z życzeniami. Część paczek została odebrana w połowie grudnia ub. przez prezesa Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej koło Nowy Targ p. Marcina Kanię. Stowarzyszenie Odra-Niemen przekazuje paczki dla kombatantów mieszkających m.in. na terenach Litwy. Koordynatorem całej akcji w naszej szkole był uczeń Arkadiusz Guzik z klasy IID.

Opr.: Arkadiusz Guzik/Wojciech Grzybek

Dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w tym Projekcie!!!

zdjęcia: http://www.goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=384#1