Dzień Luzu Szkolnego 2018 - Podsumowanie

Dodał: admin 20 czerwca 2018 18:36

W dniu 19 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Luzu Szkolnego zorganizowanego przez Samorząd Szkolny oraz nauczycieli. Wydarzenie rozpoczęło się uroczystą galą Sewerynusów podczas której rozdano nagrody profesorom w następujących kategoriach: „Elegancja francja”, „Nauczyciel z pasją”, „Do rany przyłóż”, „Mistrz sucharów, „Mistrz ciętej riposty”, „Głos jak dzwon” „Ikona szkoły”. Najwięcej wyróżnień otrzymał pan prof. Wiesław Dworski, bo aż trzy. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!!! Całość uroczystości została uświetniona występami utalentowanej młodzieży, którzy zaśpiewali w różnych językach.

Po części oficjalnej uczniowie mogli wziąć udział w maratonie filmowym, grach planszowych, konkursie z pierwszej pomocy medycznej, turnieju „Fifa 2018’, oraz w rozgrywkach i zawodach sportowych: pchnięcie kulą, skok w dal, mecz w piłkę ręczną i w siatkówkę. Ostatnim punktem programu był mecz siatkówki pomiędzy uczniami z klasy I i II a nauczycielami. Wynik rywalizacji to wygrana młodzieży z profesorami po zaciętym pojedynku.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej wyjątkowej imprezie!!!! Słowa wdzięczności dla organizatorów: Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej: pani prof. Dorota Adamczyk i pani prof. Magdalena Smreczyńska i wszystkim językowcom, Samorządowi Uczniowskiemu pod opieką pana prof. Wojciech Grzybek oraz panią prof. Gabriela Głodziak za Galę „Sewerynusy 2018”, absolwentom szkoły: Dominik Gach i Michał Kuciński za Turniej „FIFA 2018”, oraz wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego. (D.A. & W.G.)

zdjęcia w galerii: http://www.goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=452#9