Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Dodał: admin 4 lipca 2018 09:33

W kalendarzu uczniowskim niewątpliwie najbardziej wyczekiwanym dniem jest ten, który kończy rok szkolny. Po trudach, jakie przynosi mozolne zdobywanie wiedzy, każdy uczeń zasługuje na wymarzony odpoczynek, który w tym roku rozpoczął się 22 czerwca. 
Ostatni dzień bieżącego roku szkolnego rozpoczęliśmy od uczestnictwa we Mszy św. w kościele NSPJ. Następnie udaliśmy się do szkoły, by tu na uroczystym apelu nagrodzić brawami tych, którzy zdobyli świadectwa z wyróżnieniem. W tym roku szkolnym aż 39 pierwszoklasistów i 25 drugoklasistów zdobyło świadectwa z paskiem. Szczególne gratulacje należą się Marcinowi Głodziakowi, który uzyskał najwyższą średnią w szkole 5,31 oraz został wytypowany do stypendium Prezesa Rady Ministrów. Nagrodzeni zostali także uczniowie, którzy osiągali sukcesy w konkursach przedmiotowych. Nie zapomnieliśmy również o uczniach biorących udział w zmaganiach sportowych. Jak co roku prof. P. Jabłoński wraz z nauczycielami wychowania fizycznego wręczyli certyfikaty potwierdzające ustanowienie rekordu Szkoły w danej dyscyplinie sportowej. 
Po uroczystym apelu wraz z wychowawcami udaliśmy się na ostatnie lekcje w tym roku szkolnym, by w ten sposób rozpocząć wszystko co dobre..., a co skończy się dopiero 3 września.zdjęcia: http://goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=456

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl