Program profilaktyczny „Przepis na sukces”

Dodał: admin 22 października 2018 17:10

Dnia 17 października br. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w programie profilaktycznym pt: ,,Przepis na sukces”. Twórcami tego programu jest Jakub ,,Anatom” Nowak – raper i absolwent naszej szkoły oraz Bartłomiej Krakowiak – pisarz i podróżnik. Prelegenci, opowiadali o trudnych doświadczeniach z własnego życia, związanych z przestępczością i uzależnieniami. Zwrócili młodzieży uwagę jakie konsekwencje mogą ich dotknąć, kiedy będą dokonywać destrukcyjnych wyborów oraz jak kształtować postawy asertywne i odpowiedzialne.

Historie życia i świadectwa, które zaprezentowali spotkały się z dużym zainteresowaniem uczniów. Na koniec spotkania raper ,,Anatom” wykonał kilka utworów hip – hopowych. W marcu 2019 r. przewidziane są kolejne spotkania z twórcami ,,Przepisu na sukces”. W marcu 2019 r. przewidziane są kolejne spotkania z twórcami ,,Przepisu na sukces”.

zdjęcia: https://drive.google.com/drive/folders/1637XN_TsCzrNP29ekYoxSi4fyK2tlZqB