Sukcesy pływaków

Dodał: admin 17 grudnia 2018 09:27

W powiatowych zawodach w pływaniu dziewcząt i chłopców, które odbyły się na miejskiej pływalni naszą szkołę reprezentowało 9 zawodników.

Styl klasyczny okazał się być najlepszym dla naszych pływaczek. Zajęły całe podium. Złoty medal wywalczyła Kamila Fryźlewicz, srebro Łucja Obrusik, brąz Anna Sinkiewicz. Rewelacyjnie spisała się również nasza uczennica Gabriela Koszarek, która płynąc stylem dowolnym zajęła drugie miejsce. Mężczyźni reprezentowali naszą szkołę w stylu dowolnym, klasycznym i delfinie. Podobnie jak dziewczyny pokonywali dystans 50m. Jakub Mikołajski w stylu motylkowym zajął drugie miejsce, Hubert Dul w stylu klasycznym 5 miejsce, Paweł Zubrzycki miejsce szóste oraz Karol Przybycin miejsce 11.

Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za " Goszcza" na zawodach wojewódzkich, które odbędą się w marcu.