Kiermasz Bożonarodzeniowy dla Sebastiana

Dodał: admin 19 grudnia 2018 10:59

Od 11 do 17 grudnia br. w naszej szkole trwał Kiermasz Bożonarodzeniowy dla chorego Sebastiana. W trakcie trwania akcji można było zakupić własnoręcznie wykonane przez uczniów i nauczycieli świąteczne: kartki, ozdoby, bombki, stroiki, sianko na stół wigilijny oraz anioły i świeczki z pszczelego wosku. Nie mogło zabraknąć jemioły jednego z symboli Bożego Narodzenia. Dużym zainteresowaniem podczas wydarzenia cieszyły się pierniki, muffinki oraz babeczki. Atmosfera świąteczna sprawiła że w wydarzenie zaangażowała się cała społeczność Goszczyńskiego oraz prywatne osoby. Dziękujemy bardzo naszej młodzieży, profesorom, pracownikom administracji i obsługi, gościom, wszystkim wolontariuszom za stworzenie tego wspaniałego Kiermaszu z którego zebraliśmy 1759 zł i 34 gr!!! Wyrazy wdzięczności kierujemy do firm które wsparły całą dobroduszną inicjatywę: Piekarnio-Cukiernia R. Steskal, Kwiaciarnia Anna i Kotowscy, Potaczek- Warzywa – Owoce.