Konkurs Wiedzy Neurobiologicznej – „Brain bee” 2019

Dodał: admin 11 lutego 2019 14:54

W murach naszej szkoły odbył się etap szkolny Konkursu Wiedzy Neurobiologicznej – „Brain Bee” 2019. Konkurs, który organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Przyrodników im. Kopernika i Koło Naukowe Studentów Neurobiologii UJ „Neuronus”, pomimo trudnej tematyki, cieszy się wśród uczniów dużym zainteresowaniem. W etapie szkolnym uczestniczyli uczniowie klas o profilu biologiczno-chemicznym i biologiczno-chemiczno-matematycznym: Ib, Ie, IIe, IIf i IIIf.

Wszyscy uczniowie reprezentowali bardzo wysoki poziom, a najlepszy wynik uzyskali: Małgorzata Frajdenberg z klasy IIIf oraz Antoni Cierniak z klasy IIe, uczniowie reprezentować będą naszą szkołę 9 marca 2019 roku w etapie regionalnym konkursu w Krakowie.

Opiekę nad uczniami sprawują nauczycielki biologii: mgr Jagna Dziedzic i dr Katarzyna Grobarczyk-Piekło.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników, a Małgosi i Antkowi życzymy sukcesów w kolejnych etapach konkursu.