Wielka zbiórka książek dla małych i dużych pacjentów szpitala nowotarskiego – fundacji zaczytani.org

Dodał: admin 14 marca 2019 14:56

Goszczyński włącza się do Ogólnopolskiej wielkiej zbiórki książek dla pacjentów szpitali dziecięcych w ramach kampanii społecznej Zaczytani.org.

„ZACZYTANI.ORG - oddaj książkę, stwórz bibliotekę, zainspiruj innych” - to ogólnopolska kampania społeczna, której celem jest dostarczanie książek do placówek leczniczych w całej Polsce oraz promowanie czytelnictwa. Dzięki prowadzonym akcjom pacjenci mogą choć na chwilę zapomnieć o chorobie.

Prosimy o przynoszenie do wyznaczonego punktu na korytarzu na pierwszym piętrze bajek, bajeczek, baśni i innej literatury dziecięcej i młodzieżowej. Książki nie muszą być nowe, ale powinny być w idealnym stanie.

Zbiórka książek trwa do końca maja 2019 r. Zebrane książki zostaną dostarczone do szpitala nowotarskiego.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcą się przyłączyć do tej akcji i sprawić radość małym pacjentom.