Nauczyciele 2016-2018

Zcyfryzowała: Katarzyna Zbroja


 


Grono pedagogiczne w latach 2016-2018


Dorota ADAMCZYK - język angielsku, od roku 2016


Agnieszka BATKIEWICZ – zajęcia rewalidacyjne, w latach 2015-2017


Bartłomiej BIGOS – informatyka, w latach 2007-2009, od roku 2017


Aneta BORKOWSKA – historia, wiedza o społeczeństwie, od roku 1998


Krystyna BRYNIARSKA – pedagog szkolny, od roku 1993


Maria CIĘŻOBKA – język polski, od roku 2008


Magdalena Cyrwus-Wojtyczka - podstawy przedsiębiorczości w roku szk. 2015/2016, od roku 2018


Mirosława CZYŻ – geografia, podstawy przedsiębiorczości, od roku 1983


Elżbieta DAROWSKA-REGIEC – edukacja dla bezpieczeństwa, w latach 2014-2015, w roku 2017


Marta DOMALIK – język angielski, od roku 2003


Jacek DUSIK – informatyka, w latach 2010-2012, od roku 2017


Wiesław DWORSKI – matematyka, w latach 1987-2018


Jagna DZIEDZIC – biologia, chemia, od roku 1996


Dorota FIGURA – język angielski, od roku 1996


Joanna FRĄCZEK – matematyka, od roku 2009


Magdalena GAŁECKA – język łaciński, od roku 2013


Gabriela GŁODZIAK - chemia, od roku 2016


Tomasz GORCZYK - trener klasy sportowej, od roku 2016


Katarzyna GROBARCZYK-PIEKŁO (dr) – biologia, od roku 2014


Wojciech GRZYBEK – religia, od roku 2009


Katarzyna GUZIAK – edukacja dla bezpieczeństwa, w latach 2017-2018


Piotr JABŁOŃSKI – wychowanie fizyczne, w latach 1974-2018


Robert JACHYMIAK – zajęcia rewalidacyjne, w roku szk. 2017/2018


Krystyna JANCZURA – biologia, w latach 1984-2017


Katarzyna JARZĄBEK – język niemiecki, od roku 2007


Joanna JETHON-SUŁKOWSKA – wychowanie fizyczne, od roku 2000


Ryszard KILANOWICZ (ks.)– religia, w latach 2012-2017


Grzegorz KLAG – język polski, wiedza o kulturze, od roku 2004


Ewa KOLASA – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, od roku 2007


Ewa KOMPERDA – język angielski, od roku 2005


Maria KOPEĆ – Dyrekotr Szkoły, matematyka, od roku 2006


Zbigniew KOPEĆ – fizyka, od roku 1990


Joanna KOWALÓW - biblioteka, w roku szk. 2016/2017


Renata KUBASZEK-GELATA – biblioteka, od roku 2007


Jadwiga LEJA – język niemiecki, od roku 1988


Tomasz LIGUDZIŃSKI - trener klasy sportowej, od roku 2016


Dorota MOLEWICZ – język angielski, od roku 1995


Konrad NOWAK – język francuski, w latach 1988-2008, 2009-2018


Justyna PAŁKA – chemia – w latach 2008–2013 i od roku 2014


Marek PAŁYS – informatyka, od roku 1995


Maurizio di PAOLA – język włoski, w latach 2012-2017


Agnieszka PAPROCKA-MACIAŚ – język angielski, od roku 2002


Agata PAWLIKOWSKA – język rosyjski, od roku 2014


Krystyna PODKANOWICZ – matematyka, od roku 2009


Szymon POHREBNY - wychowanie fizyczne, od roku 2009


Renata PRZYBYŁA, geografia, od roku 2015


Paweł ROZMUS – język angielski, od roku 2002


Magdalena SMRECZYŃSKA – język włoski, od roku 2007


Dorota SUDER – język angielski w roku szk. 2011/2012 i od roku 2017


Hanna SIĘKA – język polski, wiedza o kulturze, od roku 2009


Katarzyna SIKORA - historia, od roku 2016


Aneta SIUTA - biologia, w roku szk. 2016/2017


Łukasz SZAJNOWSKI – historia, wiedza o społeczeństwie, informatyka, w latach 2013-2017


Sebastian ŚWIERZBIŃSKI – trener klasy sportowej, od roku 2017


Wojciech TISCHNER - wychowanie fizyczne, od roku 2007


Daniel TOMCZAK (ks.) – religia, od roku 2017


Joanna TRYBUŁA – matematyka, od roku 2006


Jacek WAKSMUNDZKI – historia, wiedza o społeczeństwie, od roku 1983


Barbara WCISŁO - wychowanie fizyczne, od roku 2000


Małgorzata WĘGLARZ - język polski, wiedza o kulturze, od roku 2016


Barbara ZAPIÓRKOWSKA – język niemiecki, od roku 1983


Katarzyna ZBROJA - matematyka, informatyka, od roku 2016


Rafał ZWINCZAK – język angielski, od roku 1994


Dorota ŻMUDA – biblioteka, od roku 1986


Katarzyna ŻMUDA – język polski, od roku 1984

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl