naglowek - tlo

Sukcesy sportowe 2017/2018

 


Licealiada Ośrodka Sportowego w Nowym Targu
Drużyna piłkarska naszego liceum – pierwsze miejsce oraz awans do rozgrywek rejonowych
Opiekun: Tomasz Ligudziński


Powiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Drużyna dziewcząt w składzie: Weronika Florek, Małgorzata Łopata, Izabela Szaluś, Anna Ochmańska, Maria Łukasz, Patrycja Zarzycka, Julia Sproch, Weronika Słota, Joanna Rypel, Klaudia Lipkowska, Katarzyna Szaflarska – pierwsze miejsce oraz awans do finałów wojewódzkich
Drużyna chłopców w składzie: Maciej Jeziorczak, Daniel Siedlarczyk, Gabriel Duda, Albert Mąka, Dominik Gach, Paweł Świątkowski, Bartłomiej Chowaniec, Tomasz Koszarek, Marcin Bigos, Błażej Knutelski, Jan Zoń – trzecie miejsce oraz awans do finałów wojewódzkich
Opiekun: mgr Barbara Wcislo



Powiatowa licealiada juniorów młodszych w lekkoatletyce
Bartłomiej Knapczyk - pierwsze miejsce w biegu na 100 m


Patrycja Zarzycka - drugie miejsce w biegu na 200 m


Klaudia Lipkowska – pierwsze miejsce w biegu na 400 m


Marcin Bigos – trzecie miejsce w biegu na 400 m


Błażej Knutelski – pierwsze miejsce w biegu na 1500 m


Dominika Groń – drugie miejsce w skoku w dal


Szymon Waliczek - pierwsze miejsce w skoku w dal


Maria Kuranda – drugie miejsce w rzucie oszczepem


Norbert Kowalczyk - drugie miejsce w rzucie oszczepem


Drużyna dziewcząt w składzie: Klaudia Lipkowska, Marlena Krzysztof, Patrycja Zarzycka, Dominika Groń – drugie miejsce w biegu 4 x 100 m


Drużyna chłopców w składzie: Michał Stawowiak, Piotr Bigos, Hugo Czerwiński, Bartłomiej Knapczyk – pierwsze miejsce w biegu 4 x 100 m


 


Małopolska licealiada w sztafetowych biegach przełajowych
Drużyna dziewcząt w składzie: Weronika Florek, Małgorzata Łopata, Izabela Szaluś, Oliwia Smolarska, Maria Łukasz, Patrycja Zarzycka, Sabina Pławecka, Julia Sproch, Joanna Rypel, Klaudia Lipkowska, Weronika Jabłońska, Katarzyna Szaflarska – Wicemistrzostwo Województwa



Małopolska Licealiada – Liga Lekkoatletyczna
Bartłomiej Knapczyk - trzecie miejsce w biegu na 100 m


Klaudia Lipkowska – trzecie miejsce w biegu na 400 m


Drużyna dziewcząt – trzecie miejsce w pierwszym rzucie Ligi


 


II miejsce w województwie sportowców z Goszczyńskiego


W dniu 20 października w Brzesku odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa dzieci i młodzieży na szczeblu województwa małopolskiego za rok szkolny 2016/2017. W ogólnej punktacji wśród szkół ponadgimnazjalnych na 95 sklasyfikowanych szkół zajęliśmy, podobnie jak przed rokiem 2 miejsce.  


Grand Prix Krakowa w Biegach Przełajowych- Finał


Edyta Michalik – złoty medal w kategorii seniorek


Błażej Knutelski - srebrny medal w kategorii juniorów młodszych


Joanna Rypel – brązowy medal w kategorii juniorek


Gabriel Duda - brązowy medal w kategorii juniorów


 


Powiatowa Licealiada w szachach


Aleksandra Skubisz – trzecie miejsce


Jan Krupa - drugie miejsce


Drużyna dziewcząt w składzie: Aleksandra Skubisz, Dominka Petlic – srebrny medal


Drużyna chłopców w składzie: Jan Krupa, Dominik Kilka, Bartosz Ciesielka, Klemens Hubicki, Kamil Krzysztofek, Mateusz Potaśnik, Filip Wojtaszek, Patryk Gądkiewicz, Sebastian Gałowicz, Remigiusz Topolski – srebrny medal


 


Zawody Powiatowe w pływaniu dziewcząt i chłopców


Weronika Jabłońska - złoty medal w stylu motylkowym


Jakub Mikołajski – złoty medal w stylu motylkowym


Dominik Plewa - złoty medal w stylu grzbietowym


Katarzyna Kaczmarczyk – srebrny medal w stylu motylkowym


 


Licealiada Ośrodka Nowy Trag w piłce ręcznej dziewcząt


Drużyna dziewcząt w składzie: Makuch Weronika, Budz Anna, Grońska Patrycja, Jurkowska Anna, Kukuczka Aleksandra, Nowak Aleksandra, Rypel Joanna, Sławęta Natalia, Sproch Julia, Szaflarska Katarzyna, Szaluś Izabela, Szewczyk Anna, Węglarz Katarzyna, Zarzycka Patrycja, Łukasz Maria, Zarebczan Wiktoria - pierwsze miejsce oraz awans do zawodów powiatowych


 


Halowe Mistrzostwa Województwa w Lekkoatletyce


Marcin Bigos – złoty medal w biegu na 60 m przez płotki (U20)


Marcin Bigos – srebrny medal w trójskoku (U 20)


Szymon Waliczek – brązowy medal w skoku w dal


Dominik Machaj - brązowy medal w trójskoku (U20)


Łukasz Kułach - brązowy medal w pchnięciu kulą 5 kg (U20)


 


Mistrzostwa województwa w biegach przełajowych.
Błażej Knutelski – srebrny medal w biegu na 3000 m


Drużyna chłopców w składzie: Paweł Dziedzina, Daniel Koszarek, Maciej Mastela, Mateusz Słonina, Przemysław Wesołowski, Hubert Kwiatkowski, Bartosz Ciesielka, Michał Bańka, Łukasz Kukla, Dominik Machaj, Michał Wojtarowicz – drugie miejsce w rozgrywkach grupowych


 


Powiatowa licealiada w piłce siatkowej chłopców


Drużyna chłopców w składzie: Paweł Dziedzina, Daniel Koszarek, Maciej Mastela, Mateusz Słonina, Przemysław Wesołowski, Hubert Kwiatkowski, Bartosz Ciesielka, Michał Bańka, Łukasz Kukla, Dominik Machaj, Michał Wojtarowicz – drugie miejsce w rozgrywkach grupowych


 


Druga edycja Grand Prix Krakowa w biegach przełajowych


Błażej Knutelski – drugie miejsce w biegu na 3000 m w kategorii juniorów


 


Grand Prix Małopolski w biegach przełajowych 2018


Błażej Knutelski – złoty medal w biegu na 3000 m w kategorii juniorów


Marcin Bigos - srebrny medal w biegu na 3000 m w kategorii juniorów


 


Mistrzostwa województwa juniorów w lekkoatletyce


Błażej Knutelski – tytuł Mistrza Województwa w biegu na 3000 m


Maria Łukasz – srebrny medal w pchnięciu kulą 4 kg


Maria Łukasz – srebrny medal w skoku w da;


Marcin Bigos – srebrny medal w biegu na 400 m prze płotki


Dominika Groń – brązowy medal w skoku w dal


Weronika Florek – brązowy medal w pchnięciu kulą 4 kg


Dominik Machaj – brązowy medal w trójskoku


Łukasz Kułach – brązowy medal w pchnięciu kulą 5 kg


 


Wojewódzki finał ligi lekkoatletycznej


Drużyna dziewcząt w składzie: Patrycja Zarzycka, Anna Szewczyk, Klaudia Lipkowska, Małgorzata Łopata, Joanna Rypel, Sabina Pławeka, Oliwia Smilarska, Maria Łukasz, Weronika Florek, Marta Sibiga, Dominika Groń, Marlena Krzysztof – trzecie miejsce


Drużyna chłopców w składzie: Bartłomiej Knapczyk, Paweł Cholewa, Tomasz Koszarek, Błażej Knutelski, Daniel Siedlarczyk, Gabriel Duda, Bartłomiej Chowaniec, Maciej Jeziorczak, Marcin Bigos, Jan Krupa, Norbert Kowalczyk, Łukasz Kułach, Kamil Tyszka, Szymon Waliczek, Tomasz Ligęza, Dominik Machaj – trzecie miejsce


 


 


Finał Licealiady w Piłce Nożnej


ZSO nr 1 Nowy Targ – czwarte miejsce


Wyniki zawodników,  którzy brali udział w poszczególnych etapach zawodów : 


Waksmundzki Szczepan, Kowalczyk Maciek, Krupa Jakub, Ligęza Tomasz, Rusnak Szymon, Kacper Groński, Zubek Mariusz, Rychtarczyk Marcin, Krzysztofiak Konrad -  4 miejsce na Zawodach Wojewódzkich w Piłce Nożnej,


Krystian Zamęta - 1 miejsce na Zawodach  Wojewódzkich w Piłce Nożnej,


Bałos Daniel, Kobylarczyk Wojtek, Kuruc Karol, Sarna Norbert, Topór Arkadiusz, Topór Maciej, Łukaszczyk Jan, Skóbel Patryk - 1 miejsce na zawodach powiatowych, rejonowych oraz Półfinałach Wojewódzkich w Piłce Nożnej,


Kudła Szymon - 1 miejsce na zawodach powiatowych, rejonowych,


Świetlak Adrian - 1 miejsce na zawodach powiatowych.


 


Memoriał im. Emila Wzorka


Błażej Knutelski – trzecie miejsce w biegu na 3000 m


 


Ogólnopolski finał w lidze lekkoatletycznej


Drużyna dziewcząt w składzie: Patrycja Zarzycka, Anna Szewczyk, Klaudia Lipkowska, Małgorzata Łopata, Joanna Rypel, Sabina Pławeka, Oliwia Smilarska, Maria Łukasz, Weronika Florek, Marta Sibiga, Dominika Groń, Marlena Krzysztof – dwunaste miejsce oraz awans do finału

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl
Deklaracja dostępności