naglowek - tlo

Sukcesy sportowe 2018/2019

 


Mistrzostwa Powiatu w Kolarstwie Górskim


Szymon Łapsa – złoty medal oraz tytuł Mistrza Powiatu Nowotarskiego


Paweł Zubrzycki – brązowy medal


 


Memoriał im. Zdzisława Soliwody w Szachach


Aleksandra Skubisz – pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt


Dominik Kikla – pierwsze miejsce w kategorii chłopców


Bartosz Ciesielka – trzecie miejsce w kategorii chłopców


 


Finał Krajowej Ligi Lekkoatletycznej w Kołobrzegu


Drużyna dziewcząt w składzie: Patrycja Zarzycka, Anna Szewczyk, Patrycja Iglar, Klaudia Lipkowska, Małgorzata Łopata, Oliwia Smolarska, Emilia Biernat, Sabina Pławecka, Weronika Florek, Kinga Machaj, Marta Sibiga, Dominika Groń, Maria Łukasz, Weronika Koterba – siódme miejsce


Drużyna chłopców w składzie: Bartłomiej Knapczyk, Bartłomiej Majerczak, Paweł Cholewa, Błażej Knutelski, Gabriel Duda, Daniel Siedlarczyk, Kamil Górecki, Marcin Bigos, Maciej Jeziorczak, Norbert Kowalczyk, Łukasz Kułach, Piotr Dziadkowiec, Dominik Machaj (kapitan drużyny), Łukasz Domalik, Tomasz Ligęza – siódme miejsce


 


Powiatowa licealiada w sztafetowych biegach przełajowych


Drużyna dziewcząt w składzie: Oliwia Smolarska, Joanna Jurczak, Joanna Bachleda, Patrycja Zarzycka, Izabela Szaluś, Alicja Zembala, Natalia Wacław, Maria Łukasz, Emilia Biernat, Klaudia Lipkowska – pierwsze miejsce oraz awans do finałów


 


Drużyna chłopców w składzie: Daniel Siedlarczyk, Paweł Światkowski, Jan Zoń, Tomasz Koszarek, Kamil Górecki, Paweł Zubrzycki, Łukasz Topór-Hrubian, Marcin Bigos, Mateusz Szwajnos, Błażej Knutelski – pierwsze miejsce


 


Powiatowa licealiada w drużynowych biegach przełajowych


Klaudia Lipkowska - drugie miejsce


Emilia Biernat – trzecie miejsce


Błażej Knutelski - drugie miejsce


Mateusz Szwajnos – trzecie miejsce


Drużyna dziewczyn w składzie: Joanna Jurczak, Natalia Wacław, Maria Łukasz, Alicja Zembala, Klaudia Lipkowska, Emilia Biernat – pierwsze miejsce oraz awans do wojewódzkich finałów


Drużyna chłopców w składzie: Błażej Knutelski, Mateusz Szwajnos, Marcin Bigos, Kamil Górecki, Paweł Zubrzycki, Daniel Siedlarczyk – pierwsze miejsce oraz awans do wojewódzkich finałów


Opiekunowie : Ewa Kolasa oraz Piotr Jabłoński


 


Wojewódzkie sztafetowe biegi przełajowe 10x1000 i 10x1500 metrów.


Drużyna dziewcząt w składzie: Oliwia Smolarska, Joanna Jurczak, Joanna Bachleda, Julia Pawłowska, Izabela Szaluś, Alicja Zembala, Natalia Wacław, Maria Łukasz, Emilia Biernat, Klaudia Lipkowska – piąte miejsce


Drużyna chłopców w składzie: Daniel Siedlarczyk, Paweł Świątkowski,Robert Kowalczyk, Tomasz Koszarek, Kamil Górecki, Robert Zubrzycki, Łukasz Topór - Hrubian, Marcin Bigos, Błażej Knutelski, Mateusz Szwajnos – piąte miejsce


 


Powiatowa licealiada w lekkoatletyce juniorów młodszych


Bartłomiej Majerczyk - tytuł mistrza powiatu w biegu na 200 m


Klaudia Lipkowska – tytuł mistrzyni powiatu w biegu na 400 m


Kamil Górecki – tytuł mistrza powiatu w biegu na 400 m


Daniel Siedlarczyk – tytuł mistrza powiatu w biegu na 1500 m


Łukasz Kułach – tytuł mistrza powiatu w pchnięciu kulą


Maciej Wojtarowicz - tytuł mistrza powiatu w rzucie oszczepem


Drużyna chłopców w składzie: - pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej


 


Małopolska Szkolna Liga Lekkoatletyczna


Klaudia Lipkowska – trzecie miejsce w biegu w biegu na 400 m w kategorii juniorek młodszych


Drużyna chłopców w składzie : Bartłomiej Majerczak, Mateusz Szwajnos, Kamil Górecki, Bartłomiej Knapczyk – pierwsze miejsce


  


Grand Prix Krakowa w biegach przełajowych


Klaudia Lipkowska – drugie miejsce w kategorii juniorek młodszych


Błażej Knutelski - drugie miejsce w kategorii juniorów


 


Małopolska Licealiada Juniorów Młodszych w Lekkoatletyce


Drużyna chłopców w składzie: Bartłomiej Majerczak, Mateusz Szawajnos, Kamil Górecki, Bartłomiej Knapczyk – tytuł Mistrzów Małopolskiej Licealiady w biegu sztafetowym               4 x 100m


Klaudia Lipkowska- srebrny medal w biegu na 200 m


Mateusz Szwajnos - srebrny medal w biegu na 400 m


Maciej Wojtarowicz – srebrny medal w rzucie oszczepem


Alicja Zębala – brązowy medal w skoku w dal


Bartłomiej Knapczyk – brązowy medal w biegu na 100 m


Bartłomiej Majerczak – brązowy medal w biegu na 200 m


 


Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych


Drużyna dziewcząt w składzie: Oliwia Smolarska, Joanna Rypel, Emilia Biernat, Klaudia Lipkowska – pierwsze miejsce w kategorii juniorek


Drużyna chłopców w składzie: Marcin Bigos, Paweł Świątkowski, Błażej Knutelski, Bartłomiej Chowaniec – drugie miejsce


 


Finał Wojewódzki Małopolskiej Licealiady Młodzieży w Szachach


Drużyna w składzie: Aleksandra Skubisz, Bartosz Ciesielka, Dominik Kikla, Remigiusz Topolski - szóste miejsce w turnieju


 


Powiatowe zawody w pływaniu dziewcząt i chłopców


Kamila Fryźlewicz – złoty medal w stylu klasycznym


Łucja Obrusik - srebrny medal w stylu klasycznym


Anna Sienkiewicz - brązowy medal w stylu klasycznym


Gabriela Koszarek - srebrny medal w stylu dowolnym


Jakub Mikołajski – srebrny medal w stylu motylkowym


 


Mistrzostwa Świata w Park City


Absolwentka Naszej Szkoły - Aleksandra Król - zajęła VIII miejsce w slalomie równoległym na Mistrzostwach Świata w Park City.


 


Zawody powiatowe dziewcząt w piłce ręcznej


Patrycja Zarzycka – tytuł najlepszej zawodniczki turnieju


Drużyna dziewcząt w składzie: Anna Budz, Patrycja Zarzycka, Natalia Spytkowska, Aleksandra Kukuczka, Anna Jurkowska, Weronika Makuch, Natalia Sławęta, Izabela Szaluś, Aleksandra Knapczyk, Katarzyna Szaflarska, Emilia Biernat - pierwsze miejsce oraz awans do zawodów rejonowych


 


Zawody powiatowe w piłce ręcznej


Drużyna chłopców w składzie: Dziedzic Maksymilian, Domalik Bartosz, Domalik Łukasz, Gandera Mateusz, Groński Kacper, Rusnak Szymon, Skawiniak Piotr, Szlęk Bernrd, Waliczek Szymon - trzecie miejsce


 


Mistrzostwa Małopolski juniorów i juniorów młodszych w lekkoatletyce


Łukasz Domalik - brązowy medal w skoku w dal (U18)


Łukasz Kułach – brązowy medal w pchnięciu kulą 6 kg (U20)


 


Powiatowa Licealiada w Snowboardzie dziewcząt i chłopców


Drużyna dziewcząt w składzie: Joanna Pęksa, Marlena Krzysztof, Julia Pierwoła, Ewelina Zarzycka, Zuzanna Malik – srebrny medal w klasyfikacji drużynowej


 


Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Biegach Przełajowych


Oskar Nowak - tytuł Mistrza Województwa w biegu na 2000 m w kategorii seniorów


Agata Czaja – tytuł Mistrza Województwa w biegu na 3000 m w kategorii juniorek


Gabriel Duda – srebrny medal w biegu na 2000 m w kategorii seniorów


Błażej Knutelski – srebrny medal w biegu na 3000 m w kategorii juniorów


Julia Sproch - brązowy medal w biegu na 2000 m w kategorii seniorek


Klaudia Lipkowska – brązowy medal w biegu na 3000 m w kategorii juniorek


 


Małopolska Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych


Błażęj Knutelski - tytuł Wicemistrza Województwa


Drużyna chłopców w składzie: Marcin Bigos, Kamil Górecki, Paweł Świątkowski, Robert Kowalczyk, Paweł Zubrzycki, Błażej Knutelski - trzecie miejsce


  


Mistrzostwa województwa juniorów w lekkoatletyce


Bartłomiej Knapczyk – tytuł Mistrza Województwa w biegu na 100 m


Bartłomiej Knapczyk – tytuł Mistrza Województwa w biegu na 200 m


Agata Czaja – tytuł Mistrzyni Województwa w biegu na 3000 m


Łukasz Kułach - tytuł Mistrza Województwa w pchnięciu kulą 6 kg


Klaudia Lipkowska - srebrny medal w biegu na 400 m


Kinga Machaj – brązowy medal w rzucie oszczepem

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl
Deklaracja dostępności