Godziny dostępności nauczycieli

 


Adamczyk Dorota środa 12.15-13.15


Bibro Beata poniedziałek 12.15-13.00, czwartek 9.20-9.35


Borkowska Aneta poniedziałek 14.00-15.00


Bryniarska Alicja wtorek 13.00-14.00


Bryniarska Krystyna czwartek 15.00-16.00


Ciężobka Maria środa 9.05-10.05


Cyrwus-Wojtyczko Magdalena środa 8.15-9.15


Domalik Marta poniedziałek 8.40-9.10, czwartek 13.10-13.40


Dziedzic Jagna wtorek 8.55-9.10, 10.15-11.00, 


ks. Dziedzic Michał poniedziałek 8.55-9.10, piątek 9.20-10.05


Figura Dorota poniedziałek 11.15-12.15


Gałecka Magdalena środa 11.15-12.00, 13.55-14.10


Gil Joanna poniedziałek 13.05-13.45, piątek 13.55-14.15


Głodziak Gabriela środa 9.00-10.00


Grobarczyk-Piekło Katarzyna poniedziałek 13.55-14.25, czwartek 13.55-14.25


Grzybek Wojciech czwartek 8.30-9.00, piątek 8.30-9.00


Jarząbek Katarzyna wtorek 10.15-10.45, piątek 9.20-9.50


Jasica Joanna poniedziałek 13.55-14.10, wtorek 13.55-14.40 


Jethon-Sułkowska Joanna środa 10.15-11.00, 11.15-11.30


Klag Grzegorz poniedziałek 13:55-14:55


Knap Ewelina wtorek 9.20-10.00, czwartek 9.20-9.40


Kolasa Ewa poniedziałek 10.15-10.45, środa 9.20-9.50


Kolasa Justyna czwartek 10.00-11.00


Komperda Ewa poniedziałek 13.05-13.20, czwartek 8.25-9.10


Kopeć Maria piatek 10.10-11.10


Kubaszek-Gelata Renata piątek 11.15-11.45


Łaś Ewa piątek 8.00-9.00


Łukasz Zofia poniedziałek 8.00- 8.15, wtorek 11.15-12.00


Majewski Karol wtorek 13.50-14.20, czwartek 15.30-16.00


wtorek 10.15-10.45, czwartek 15.30-16.00


Molewicz Dorota wtorek 13.05-13.35, środa 8.25-8.55


Nowak Konrad wtorek 11.15-12.15


Pałys Marek środa 9.20-10.05, 12.15-12.30


Paprocka-Maciaś Agnieszka wtorek 12.15-12.45, środa 12.15-12.45


Pawlikowska Agata poniedziałek 13.55-14.25


Pohrebny Szymon środa 15.30-16.00, czwartek 10.30-11.00


Przybyła Renata poniedziałek 14.40-15.00, wtorek 14.40-15.00, czwartek 14.40-15.00


Rozmus Magdalena czwartek 8.25-9.10, 12.15-12.30


Rozmus Paweł czwartek 9.00-10.00


Róg Anna wtorek 7.15 do 7.30, środa 10.15-11.00


Sięka Hanna piątek 7.15-8.15


Sikora Katarzyna środa 8.10-9.10


Słowik Grzegorz wtorek 13.55-14.55


Smosna Piotr środa 14.40–15.40


Smreczyńska Magdalena poniedziałek 11.15-11.45, czwartek 10.15-10.45


Sokołowska Marta poniedziałek 11.00-12.00


Sokołowska Anna poniedziałek 14.00-15.00


o. Sokołowski Piotr piątek 13.05-14.05


Sołtys Karolina środa 11.15-12.00, 13.55-14.10


Stawarska Elżbieta wtorek 10.15-10.30; środa 9:20-10.05


Stopka-Studencki Maciej wtorek 15.30-16.30


Suder Dorota poniedziałek 13.05-13.20, piątek 12.15-13.00


Szpuler Kinga czwartek 9.20-10.00, 10.15-10.35


Trybuła Joanna środa 10.15-10.30, czwartek 13.05-13.50


Wagner-Podlipni Joanna wtorek 8.25-9.10, 10.15-10.30


Wcisło Barbara czwartek 12.15-13.15


Węglarz Małgorzata czwartek 8.00-9.00


Wójcik-Forszpaniak Małgorzata wtorek 14.00-15.00


Zbińska Maria czwartek 7.30-8.15


Zbroja Katarzyna środa 12.45-13.45


Zwinczak Rafał poniedziałek 8.25-9.10, środa 11.15-11.30


wtorek 10.15-11.00, piątek 11.15-11.30


Żmuda Dorota poniedziałek 14.15-14.45, wtorek 14.15-14.45


Żurawska Beata poniedziałek 9.50-10.05, wtorek 9.20-10.05