Zbiórka odzieży używanej-podsumowanie !

Dodał: admin 14 listopada 2019 08:50

W tym roku szkolnym nasza szkoła nawiązała współpracę z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Nowym Targu. Efektem wspólnych działań była zbiórka zimowej odzieży używanej dla osób biednych, samotnych i bezdomnych mieszkających na terenie całego Podhala. Odbywała się ona przez cały miesiąc październik, gdzie każdy mógł w wyznaczone miejsca na terenie naszego liceum przynieść rzeczy dla potrzebujących.

Wielkie zaangażowanie ze strony uczniów, rodziców, nauczycieli przyniosło pozytywny wynik. Dzięki wielkiej dobroci i hojności naszej szkolnej społeczności zebraliśmy niesamowitą ilość ubrań!!!

Statystyki:

• Swetry: 66 sztuki

• Kamizelki: 19 sztuki

• Spodnie: 38 sztuki

• Kurtki: 60 sztuki

• Buty: 8 par

• Czapki: 29 sztuki

• Koszule: 20 sztuki

• Płaszcze: 20 sztuki

• Szaliki: 36 sztuki

• Rękawiczki: 7 par

• Piżama: 2 sztuki

• Bluzy: 8 sztuki

• Plecak: 1 sztuka

• Polary: 1 sztuka

• Kombinezon: 1 sztuka

Dziękujemy bardzo wszystkim którzy brali udział w tej pięknej inicjatywie!!!

Koordynatorem całego wydarzenia była: p. mgr Renata Kubaszek - Gelata, p. Alicja Bryniarska, p. Wojciech Grzybek oraz Szkolny Wolontariat Młodzieżowy.