Zawieszenie zajęć z powodu epidemii

Dodał: admin 11 marca 2020 14:18

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

na podstawie decyzji Ministra Edukacji Narodowej zawieszam zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w Naszej Szkole na okres 2 tygodni od dnia 12 marca do 25 marca 2020 r.

Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy. Wszystkich Uczniów zobowiązuję do sprawdzania wiadomości na bieżąco na Librusie, bowiem tą drogą będziemy Wam przekazywać ważne informacje dotyczące Naszej Szkoły. Sytuacja ta jest podyktowana epidemią koronawirusa i może się zmieniać z dnia na dzień.

Nauczyciele przygotują Wam materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy w domu i przekażą Wam te informacje przez Librusa. Ministerstwo Edukacji Narodowej przekaże informacje dotyczące e-materiałów, z których mogą korzystać uczniowie i nauczyciele.

Drodzy Uczniowie

pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie w domu. W tym okresie przebywajcie w domach, przemieszczajcie się tylko w ważnych sprawach, unikajcie miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe).

Przerwę w funkcjonowaniu szkoły odpowiedzialnie wykorzystajcie na uzupełnienie i utrwalenie swoich wiadomości, rozwijanie kompetencji, przeczytanie książek i lektur. Skorzystajcie przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Waszych Nauczycieli.

Przestrzegajcie w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywacie.

Tegorocznych Maturzystów szczególnie proszę o wytężoną naukę w domu i pracę nad arkuszami maturalnymi dostępnymi w sieci: oke.krakow.pl, gieldamaturalna.pl itd. oraz materiałami przekazanymi przez Nauczycieli.

Na platformie Ministerstwa Edukacji Narodowej epodreczniki.pl są e-materiały do wykorzystania przez nauczycieli lub do samodzielnej nauki przez uczniów. Epodręczniki.pl to biblioteka bezpłatnych, sprawdzonych, zgodnych z aktualną podstawą programową materiałów edukacyjnych.

Serdecznie pozdrawiam i życzę Wszystkim zdrowia

Maria Kopeć