naglowek - tlo

Bajkowy Goszcz

Dodał: admin 30 maja 2020 13:29

Dawno…dawno temu….

Tak zaczyna się niejedna opowieść, dzięki której najmłodsi znajdują się w cudownej Krainie Fantazji. Wychodząc naprzeciw tym pragnieniom, zwłaszcza w czasie epidemii koronawirusa i zbliżającego się Dnia Dziecka, Społeczność Goszczyńskiego przygotowała wyjątkowy projekt pt. Bajkowy Goszcz skierowany do podopiecznych Ośrodka dla Dzieci i Młodzieży w Rabce Zdroju. Absolwenci, uczniowie i nauczyciele nagrali bajki, baśnie, legendy, opowiadania – piękne historie o dobru, przyjaźni, miłości, szczęściu. Każde dziecko odnajdzie tu swoją ulubioną bajkową postać i na pewno będzie to radosny czas spotkania z niesamowitą, fantastyczną przygodą.

 

 

Film z bajkami oraz słodycze zostały przekazane na ręce siostry ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża Irminy Landowskiej - Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. św. Tereski w Rabce-Zdroju.

 

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za przekazanie środków finansowych na zakup słodkiej niespodzianki oraz dla wszystkich zaangażowanych w realizację tego niezwykłego przedsięwzięcia!I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl
Deklaracja dostępności