XIII edycja konkursu “How well do you know English?”

Dodał: admin 26 czerwca 2020 20:08

Po raz trzynasty, w dwóch nowotarskich liceach: I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Goszczyńskiego oraz Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej zorganizowano konkurs języka angielskiego „How well do you know English?”

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego: „How well do you know English?”.

I miejsce - Maria Libera (I LO)

II miejsce ex aequo - Oliwia Dzielawa (I LO) oraz Damian Mazur (I LO)

III miejsce - Natalia Janczy (I LO)

IV miejsce - Julia Budz  (II LO)

V miejsce - Karolina Bożek (II LO)

VI miejsce - Rafał Złoza (II LO)

Konkurs ten miał na celu sprawdzenie wiedzy uczniów klas pierwszych i drugich liceum z zakresu gramatyki, słownictwa oraz elementów wiedzy o krajach anglojęzycznych.

Ze względu na obecną sytuację nie odbyła się uroczystość rozdania nagród. Zwycięzcy odbiorą je indywidualnie w szkołach.

Konkurs zorganizowały: mgr Ewa Komperda z I Liceumu Ogólnokształcącego im. S. Goszczyńskiego oraz mgr Agnieszka Dziuban-Kłaput z Zespółu Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. św. Jadwigi Królowej.