4 medale Uczniów Liceum Goszczyńskiego w zawodach Ogólnopolskich

Dodał: admin 4 lutego 2021 13:31

W grudniu 2020 roku, czworo uczniów naszego Liceum, wzięło udział w internetowych, pozaszkolnych zawodach Ogólnopolskich w Kata Jiu-Jitsu Goshin-Ryu, prezentując opanowane techniki. Zawody te odbywają się od trzynastu lat w Szczebrzeszynie. Rywalizowało w nich około 270 uczestników z całej Polski. Zawodników przygotował sensei Artur Szpałek z Podhalańskiej Akademii Jiu-Jitsu ,,EdArt”.

W kategorii dziewczyn 4-kyu (pomarańczowy pas), Amelia Przystał z klasy 2Ag, zajęła I miejsce z wynikiem 115 pkt, jej współzawodniczka Wiktoria Wajda z klasy 1F zdobyła 102 pkt, co dało jej III miejsce.

W kategorii mężczyzn 3-kyu (zielony pas), Jan Ciaś z klasy 3d wywalczył I miejsce z wynikiem 110 pkt.

W kategorii mężczyzn 1-kyu (brązowy pas), Szymon Lipkowski z klasy 2Cg zdobył I miejsce, uzyskując 113 pkt.