Podwójne zwycięstwo Goszczyńskiego w Snowboardzie

Dodał: admin 8 marca 2015 13:02

W Mistrzostwach Powiatu, które odbyły się 5 lutego 2015r.w Rabce-Zdrój na stoku Polczakówka uczniowie naszej szkoły całkowicie zdeklasowali rywali nie dając im szans na złoto.W rywalizacji chłopców I miejsce indywidualniezajął Piotr Tański, Mistrzynią Powiatu została Paulina Pawlikowska a wicemistrzynią Alicja Bałajewicz.


W klasyfikacji drużynowej zwyciężyły dziewczyny z Goszczyńskiego w składzie Paulina Pawlikowska, Alicja Bałajewicz, Ewa Budzyńska, Karolina Ciągwa, Helena Sołtys.


Drużyna chłopców składzie Piotr Tański, Bartłomiej Zając, Krzysztof Kosakowski, Andrzej Majerczyk wywalczyła II miejsce.


W kolejnym etapie czyli na Mistrzostwach Województwa, które miały miejsce także w Rabce na Polczakówkówce w dniu 13.02.2015 r. zawodnicy z „Goszcza” również nie mieli sobie równych. Mistrzynią została Paulina Pawlikowska, II miejsce wywalczyła Alicja Bałajewicz a Ewa Budzyńska była V. Dzięki tak dobrej postawie drużyna dziewczyn z I LO zdobyła I miejsce.


Natomiast w kategorii chłopców wicemistrzem województwa został Piotr Tański a X był Bartłomiej Zając co pozwoliło na zajęcie II miejsca w klasyfikacji drużynowej.


Opiekunem naszych snowboardzistów był mgr Szymon Pohrebny.


Gratulujemy naszym snowboardzistom i życzymy dalszych sukcesów.


zdjęcia: http://www.goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=51