Każda kropla krwi jest cenna!

Dodał: admin 4 października 2021 09:49

W pierwszy dzień października do naszej szkoły zawitała akcja krwiodawstwa pod hasłem: „Podziel się kroplą krwi”.  Tradycyjnie sala 07 stała się punktem pobrań tego drogocennego daru. W trakcie jej trwania zarejestrowanych zostało 36 uczniów z czego 31 osób oddało krew. Warto wspomnieć, że  od kilku lat nasza szkoła współpracuje z Klubem Honorowych Dawców Krwi i sympatyków przy IPA Polska Region Nowy Targ oraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie – Oddział Terenowy Nowy Targ. Efektem wspólnych działań są tego typu inicjatywy.

Każda kropla krwi jest cenna!

Serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom za zaangażowanie. Gorąco zachęcamy do udziału w kolejnych tego typu akcjach, które cyklicznie odbywają się na terenie naszego liceum.