Każdy może zostać Świętym Mikołajem

Dodał: admin 17 grudnia 2021 14:36

W przedświątecznym zabieganiu uczniowie klas I b, I e, II a, III b, III Bg wraz z wychowawcami - z panią Jagną Dziedzic, Anną Róg, Katarzyną Draus, Katarzyną Zbroją i Magdaleną Cyrwus - Wojtyczką, zorganizowali paczki dla chorych dzieci z Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie. Każdy z podopiecznych dostał prezent, o który prosił w liście do Św. Mikołaja. Oprócz zabawek, znalazły się rzeczy potrzebne do codziennej pielęgnacji i opieki.

Mikołajki 2021

W tym samym czasie nasi licealiści z klas I a, I g i III c wraz z wychowawcami – panią Joanną Trybułą, Agnieszką Paprocką - Maciaś oraz Alicją Bryniarską, spełniali marzenia najmłodszych podopiecznych z Fundacji im. Adama Worwy. Każde dziecko otrzymało upragniony prezent – mamy nadzieję, że sprawił im on wielką radość.

Bardzo dziękujemy wszystkim klasom i ich wychowawcom za zaangażowanie i ogromne serce. Inicjatorami mikołajkowo-świątecznych akcji był Szkolny Wolontariat Młodzieżowy działający w naszym liceum.