Anielski Goszczyński

Dodał: admin 22 grudnia 2021 12:02

Od początku adwentu do 15 grudnia trwała w naszej szkole zbiórka aniołków dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. św. Tereski w Rabce-Zdroju.W akcję włączyło się wielu uczniów, rodziców i nauczycieli, a pani mgr Gabriela Głodziak własnoręcznie wykonała 32 anioły z włóczki. Od wielu lat młodzież naszego liceum odwiedza podopiecznych ośrodka przy okazji różnych projektów, np. „Spotkanie z bajką”, koncert kolęd czy świąteczne życzenia. W ostatni dzień stacjonarnej nauki mgr Wojciech Grzybek i ks. mgr Michał Dziedzic zawieźli prezenty do Rabki i wraz z życzeniami bożonarodzeniowymi przekazali na ręce s. Irminy – Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Dziękujemy wszystkim za wielkie serce i anielskie zaangażowanie.

Anielski Goszczyński