Dzień Otwarty w Goszczu

Dodał: admin 22 marca 2022 19:14

W dniu wczorajszym, tj. 21.03.2022 r. odbył się pierwszy dzień otwarty w naszej szkole w roku szkolnym 2021/2022. Na wydarzenie tłumnie przybyli ósmoklasiści, którzy mieli okazję zobaczyć, jak wygląda i funkcjonuje nasze liceum. Dzień otwarty rozpoczął się prezentacją filmu promocyjnego, który został przygotowany przez uczniów: https://www.youtube.com/watch?v=eBA47Lzkf9I

Ponadto goście zapoznali się z bogatą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2022/2023 oraz działaniami szkolnego wolontariatu. Następnie ósmoklasiści pod opieką przewodników udali się na spacer po szkole. W trakcie zwiedzania, nasi goście wzięli udział w pokazach biologicznych i chemicznych, grze językowej oraz wykładzie prowadzonym przez uczniów klasy humanistycznej.

Wszystkim ósmoklasistom dziękujemy za przybycie, a osoby, które nie mogły wziąć udziału we wczorajszym wydarzeniu, już dzisiaj zapraszamy na kolejny Dzień Otwarty, który odbędzie się 27 maja. Do zobaczenia!