Uroczyste pożegnanie klas maturalnych

Dodał: admin 3 maja 2022 11:22

Wszystko ma swój czas – dobiegła kresu również nauka maturzystów 2021/2022.
29 kwietnia społeczność Goszczyńskiego wraz z zaproszonymi gośćmi – Panem Starostą Bogusławem Waksmundzkim oraz Panem Wizytatorem Małopolskiego Kuratorium Oświaty Jarosławem Sulakiem – oklaskiwała osiągnięcia tegorocznych absolwentów, wśród których znaleźli się: finaliści konkursów, właścicielka Złotego Indeksu Politechniki Krakowskiej, uczniowie kończący szkołę z wyróżnieniem i ci, którzy otrzymali świadectwa z paskiem oraz absolwenci, którzy zdobyli medale w różnych dziedzinach sportowych. Fundatorem nagród dla najlepszych abiturientów i wolontariuszy, działających w Szkolnym Wolontariacie Młodzieżowym było Towarzystwo Bursy Gimnazjalnej, w imieniu którego wystąpiła przewodnicząca Pani Danuta Hajnos. Z kolei Rada Rodziców ufundowała nagrody książkowe i statuetki dla najlepszych uczniów i sportowców Goszczyńskiego. Za zaangażowanie, wysiłek i pracę w tych trudnych czasach dziękowała nauczycielom i uczniom Pani Dyrektor Marta Sokołowska oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy przygotowali krótki program artystyczny. Nie zabrakło też ciepłych i wzruszających słów wygłoszonych przez Przedstawicielki Tegorocznych Maturzystów.

Uroczyste pożegnanie klas maturalnych