VIII Koncert Goszczyński dla Fundacji im. Adama Worwy

Dodał: admin 19 czerwca 2022 22:53

Po czterech latach przerwy spowodowanej między innymi pandemią Covid-19, w ramach finału akcji Pola Nadziei, mogliśmy zorganizować koncert - Goszczyński dla Fundacji im. Adama Worwy w Nowym Targu. Do Miejskiego Centrum Kultury, w żonkilowym marszu z nowotarskiego rynku, przybyli uczniowie wraz z opiekunami, nauczycielami, wychowawcami, by uczestniczyć w tym wyjątkowym artystycznym wydarzeniu.

VIII Koncert Goszczyński dla Fundacji im. Adama Worwy

Na scenie MCK pojawiła się młodzież i absolwenci naszej szkoły, uczniowie Państwowej Szkoły Muzyczej I i II stopnia im. F. Chopina w Nowym Targu, dzieci ze Szkoły Podstawowej w Ludźmierzu, Szkoła Tańca Cubana, Cheerleaderki Podhale, Akademia Tańca i Baletu Frajda, Grupa Taneczna Hype, Stanisław Kita oraz Julia Jarząbek. Na początku głos zabrała Prezes Fundacji Pani Anna Zgierska, gorąco witając zebranych, a następnie Dyrektor I LO im. S. Goszczyńskiego Pani Marta Sokołowska, dziękując wszystkim za przybycie i za piękną działalność młodych ludzi na rzecz osób chorych i potrzebujących. W trakcie koncetru można było usłyszeć różne rodzaje muzyki, zachwycić się tańcem i baletem oraz niesamowitymi głosami młodych, utalentowanych ludzi. Dziękujęmy serdecznie wszystkim wykonawcom za udział w koncercie, wolontariuszom za pomoc, a widowni za ciepłe przyjęcie. Organizatorem koncertu charytatywnego było I Liceum Ogólnokształcące im. Seweryna Goszczyńskiego oraz Fundacja im. Adama Worwy w Nowym Targu.Tu też o nas piszą:  

https://podhale24.pl/rozmaitosci/artykul/84663/Radosc_z_pomagania_czyli_Zonkilowy_Marsz_Nadziei_zdjecia.html

 

https://nowytarg24.tv/podhalanski-final-akcji-pola-nadziei-wolontariusze-to-kwiaty-dobra/?fbclid=IwAR2nb0XgwzHXgPY_tVwKjCiqwnInEX9xOmsdvobFLDIeUURNf4mu97wkHHY