Muzyczne spotkanie w Chatce

Dodał: admin 23 czerwca 2022 10:44

W ostatni tydzień roku szkolnego Szkolny Wolontariat Młodzieżowy, odwiedził Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno–Wychowawczy “Chatka” w Nowym Targu. Nasza wizyta była kontynuacją wcześniejszych spotkań z muzyką i śpiewem, a zarazem odpowiedzią na zaproszenie. W trakcie wspólnie spędzonego czasu dzieci mogły usłyszeć brzmienie różnych instrumentów: gitary, euphonium, saksofonu, skrzypiec, ukulele, wiolonczeli. Każdy instrument w trakcie prezentacji wzbudził duże zaintersowanie wśród podopiecznych Ośrodka. Nie zabrakło również wokalnych występów.

Muzyczne spotkanie w Chatce

Na zakończenie w ramach podziękowań każdy z wolontariuszy i wykonawców otrzymał w dowód wdzięczności aniołka. Dziękujemy wszystkim za poświęcony czas i dzielenie się swoim artystycznym talentem.