E-BIBLIOteka

Dodał: admin 3 listopada 2022 12:13

Zapraszamy wszystkich uczniów do korzystania ze zbiorów naszej biblioteki za pomocą katalogu online (ikona ebiblio).

Biblioteka ma teraz nowoczesne, skomputeryzowane oblicze. Wszystkie książki zostały wprowadzone do systemu ebiblio firmy Librus Synergia. Jest to innowacyjne narzędzie do tworzenia i prowadzenia kont czytelników, które pozwala uczniom na dostęp do zasobów biblioteki na urządzeniach mobilnych. Dzięki programowi czytelnik może sprawdzić, jakie książki ma wypożyczone, kiedy powinien je zwrócić, może także zarezerwować interesującą go książkę z dowolnego miejsca pobytu.

Księgozbiór biblioteki można przeglądać przez internet bez logowania, natomiast logując się na swoje konto w systemie Librus Synergia wszyscy użytkownicy naszej biblioteki (uczeń, nauczyciel, pracownik) mogą zarezerwować online wybraną książkę, niezależnie od godzin otwarcia biblioteki.

Zapraszamy serdecznie do przeglądania katalogu online biblioteki.

Strona główna - OPAC e-Biblio