VIII Memoriał im. Jakuba Marka w Piłce Siatkowej

Dodał: admin 10 kwietnia 2015 15:03

Po raz kolejny absolwenci i nauczyciele wychowania fizycznego organizują Memoriał poświęcony pamięci Jakuba Marka.

Wspominamy kreatywnego i dociekliwego ucznia. Wspominamy Reprezentanta Szkoły w piłce siatkowej i lekkoatletyce, sędziego narciarskiego, zawołanego turystę. Wspominamy, przynoszącego chlubę Rodzinie, Absolwenta naszej Szkoły.

W tegorocznej edycji odbędą się dwa turnieje. 12 kwietnia rywalizować będzie sześć drużyn męskich: Aktywni Raba Wyżna, Aktywni Łopuszna, Podwilk, Absolwenci, dwie drużyny I Liceum- Nowa Reprezentacja i Klasy III.

W sobotę 18 kwietnia spotkają się drużyny żeńskie. Awizowany jest udział najlepszych zawodniczek w historii nowotarskiej piłki siatkowej, opromienionych medalami Mistrzostw Polski Juniorek, byłych zawodniczek KS „Gorce”. Wystąpią również najlepsze zawodniczki Ligi Amatorskiej, absolwentki i uczennice.

W imieniu organizatorów, zapraszamy na dwa świetne widowiska! Początek o godzinie 9.00.