Przedświąteczny czas prezentów

Dodał: admin 14 grudnia 2022 17:34

W przedświątecznym zabieganiu uczniowie klas Ic, Id, Ie, IIe, IIf, IIg, IVb, IVg wraz z wychowawcami – z panem Grzegorzem Słowikiem, panią Ewą Komperdą, Dorotą Adamczyk, Agnieszką Paprocką-Maciaś, Joanną Wagner-Podlipni, Anną Róg, Katarzyną Zbroją, Piotrem Smosną zorganizowali paczki dla chorych dzieci z Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie. Każdy z podopiecznych dostał prezent, o który prosił w liście do Św. Mikołaja. Oprócz zabawek, znalazły się rzeczy potrzebne do codziennej pielęgnacji i opieki.

Przedświąteczny czas prezentów

W tym samym czasie nasi licealiści z klas Ib, Ih, IIa, IIb, IIIe, IIIf, IVd, IVc, IVa, wraz z wychowawcami –panią Gabrielą Głodziak, Anną Sokołowską, Joanną Trybułą, Jagną Dziedzic, Katarzyną Grobarczyk-Piekło, Renatą Przybyłą, Hanną Sięką, Alicją Bryniarską, Beatą Bibro, spełniali marzenia najmłodszych podopiecznych z Fundacji im. Adama Worwy. Każde dziecko otrzymało upragniony prezent – mamy nadzieję, że sprawił im on wielką radość.Pamiętaliśmy również o dzieciach z Domu Dziecka znajdującego się w Małopolsce, dla których klasy Ia i IIIg wraz  z wychowawczyniami - panią Magdaleną Smreczyńską i panią Martą Domalik - przygotowały podarunki. Wielką dobrocią wykazała się także klasa IVh z wychowawczynią panią Beatą Żurawską, która wraz z uczniami zrobiła paczkę dla naszego absolwenta Pawła Bały, który od kilkunastu lat zmaga się z ciężką chorobą.


Bardzo dziękujemy wszystkim klasom i ich wychowawcom za zaangażowanie i ogromne serce. Inicjatorami mikołajkowo-świątecznych akcji był Szkolny Wolontariat Młodzieżowy działający w naszym liceum wraz opiekunami - ks. Michałem Dziedzicem i panem Wojciechem Grzybkiem.