„Goszczyński” wybiera reprezentanta do Młodzieżowej Rady Miasta Nowy Targ!

Dodał: admin 16 grudnia 2022 13:22

Drodzy Uczniowie!

24 stycznia 2023 r. odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Nowy Targ II Kadencji 2022-2025. Naszej szkole przypada jedno miejsce w radzie. Zapraszamy Was do zgłaszania kandydatów.

Kandydata może zgłosić grupa, w skład której wchodzi co najmniej 10 uczniów. Warunek: kandydatem musi być uczeń naszej szkoły będący mieszkańcem Nowego Targu.

Termin zgłoszeń mija 17.01.2023 r.

W wyborach głosować będą mogli wszyscy uczniowie szkoły, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Szczegółowych informacji udziela Okręgowa Komisja Wyborcza, która dyżuruje w poniedziałki o godz. 12:00 w sali 21. U komisji dostępne są również formularze, które należy wypełnić przed zgłoszeniem kandydatury.

Skład Okręgowej Komisji Wyborczej: p. Katarzyna Sikora, uczennice: Emilia Garb, Anna Karkos, Magdalena Kuruc, Aleksandra Mikołajska.

„Goszczyński” wybiera reprezentanta do Młodzieżowej Rady Miasta Nowy Targ!