Goszczyński dla Fundacji im. Adama Worwy

Dodał: admin 19 kwietnia 2015 21:26

W piątek, 10 kwietnia mieszkańcy Nowego Targu i okolic mogli bawić się na dorocznym koncercie charytatywnym organizowanym przez Samorząd Uczniowski Goszcza.  Inicjatywa, która narodziła się IV lata temu w naszym Liceum, stała się już tradycją.W myśl zasady że różnorodność nadaje życiu smaku, Samorząd zaprosił do udziału w Koncercie wykonawców bardzo różnych gatunków. Tak więc, wysłuchać można było tanga w wykonaniu skrzypków i pianistki z Państwowej Szkoły Muzycznej, żywiołowych rockowo-bluesowych kawałków granych i śpiewanych przez zespół „Maturzyści”, chórowych aranżacji przebojów ekipy „One More Song”, czy nastrojowych utworów śpiewanych przez liczne w tym roku solistki- Elę, Darię, i Karolinę, absolwentki Ewę i Adelę, oraz być może naszą przyszłą uczennicę Anię. Wszystko to przyprawione dobrym rapem w wykonaniu Ujota. Organizatorzy nie poprzestali na czymś dla ucha- oko też można było nacieszyć oglądając choreografie prezentowane przez grupy taneczne Rox i HiFiveCrew. Nowością w tym roku był występ zespołu regionalnego „Honaj”, który zatańczył i zaśpiewał po spisku. Na pewno w większości wykonawców rozpoznaliście Waszych kolegów i koleżanki z Goszcza. Wszystkich, tak bardzo różnorodnych, wykonawców łączyło jedno: są młodymi ludźmi chcącymi pomóc podopiecznym Fundacji im. Adama Worwy.


Suma jaką udało nam się zebrać w tym roku to 727,46 zł i 1€. Kwota ta pomoże Fundacji sfinansować wyjazd wakacyjny dla dzieci, których rodziny zostały dotknięte ciężką chorobą. Dzięki temu, będą mogły choć na chwilę zapomnieć o smutku i strachu przed chorobą bliskich ludzi.


Samorząd Uczniowski I LO dziękuje wszystkim wykonawcom, sponsorom, prowadzącym i kwestującym za pomoc w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia. DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ PUBLICZNOŚCI


zdjęcia: http://www.goszczynski.nowotarski.pl/galeria.php?galeria_id=67

I Liceum Ogólnokształcące
im. Seweryna Goszczyńskiego
Plac Krasińskiego 1
34 - 400 Nowy Targ
Kontakt:
(018)26 629 55
(018)26 638 58
lo@goszczynski.nowytarg.pl