Maturzyści Goszczyńskiego w finale VIII edycji ogólnopolskiego konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”

Dodał: admin 22 stycznia 2023 12:07

Z przyjemnością informujemy, że w finale tegorocznej VIII edycji ogólnopolskiego konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” reprezentować nasze Liceum będzie aż siedmioro maturzystów – uczniów klasy IVa: Lidia Duda – predyspozycje architektoniczne, Julia Grzegorska - matematyka, Izabela Legutko - matematyka, Mateusz Gacek - matematyka, Tomasz Granowski - matematyka, Łukasz Janusz - matematykaoraz Mateusz Mikołajczyk - matematyka. Uczniowie pozytywnie przeszli 1. etap konkursu, który odbył się on-line na platformie e-learningowej, a w stacjonarnym finale powalczą o dodatkowe punkty w rekrutacji na studia na Politechnice Krakowskiej w roku akademickim 2023/2024.

Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej

Życzymy powodzenia!!!

Opiekunem uczniów jest mgr Joanna Trybuła.