Hej, kolęda, kolęda 2023!

Dodał: admin 30 stycznia 2023 16:00

W styczniu nasz prężnie działający Szkolny Wolontariat Młodzieżowy wraz z opiekunami: ks. Michałem Dziedzicem oraz p. Wojciechem Grzybkiem odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Zaskalu oraz Szkołę dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Rabce-Zdroju. Podczas spotkania każdy mógł usłyszeć historię powstania danej kolędy i pastorałki oraz usłyszeć brzmienie gitary, pianina, basów i skrzypiec, które wprowadziły wszystkich we wspaniałą atmosferę. Występy uczniów zachwyciły i wzruszyły obecnych na wspólnym kolędowaniu. Cieszymy się, że mogliśmy spędzić czas z osobami starszymi oraz z dziećmi, że mogliśmy zagrać i zaśpiewać dla pensjonariuszy zaprzyjaźnionych placówek, z którymi współpracujemy od ponad dziesięciu lat. Podziękowania dla wszystkich wolontariuszy za ich granie i śpiewanie oraz wielkie serce!

Hej, kolęda, kolęda 2023