Charytatywny Maraton Słodkości

Dodał: admin 27 lutego 2023 18:51

Do tej szlachetnej inicjatywy przyłączyła się nasza pani psycholog mgr Małgorzata Wójcik-Forszpaniak, która wśród nauczycieli rozprowadzała własnoręcznie wykonane ozdoby i kartki na różne okazje. Zebrane w ten sposób fundusze zostały przekazane rodzinie chorego dziecka.

Charytatywny Maraton Słodkości

Kolejny raz Społeczność Goszczyńskiego wykazała się wielką dobrocią, empatią, hojnością i sercem. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie. Organizatorem charytatywnego wydarzenia był Szkolny Wolontariat Młodzieżowy wraz z opiekunami ks. Michałem Dziedzicem i p. Wojciechem Grzybkiem.